استفاده شما از فروشگاه اینترنتی khatampro و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1 : خرید کالا از فروشگاه اینترنتی خاتم بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2 : مالکیت معنوی تمامی فایل شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به مجموعه خاتم می باشد می باشد. بدیهی است هر گونه کپی و فروش فایل ها شرعاً حرام می باشد.

3 : فروشگاه اینترنتی خاتم هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

4 : خرید فایل هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد.

5 : ما تمامی سعی خود را خواهیم کرد که فایل طراحی شده فاقد اشتباه املایی ، نگارشی ومحتوایی باشد . ولی بازبینی نهایی بر عهده خریدار می باشد و مجموعه خاتم هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

6 : استفاده از محتوای اختصاصی سایت مانند خوشنویسی، تایپوگرافی، تصویرسازی، و… در طراحی، پروژه های ویدئویی ، افترافکت ، پریمیر و … و به هر منظوری (فروش یا رایگان )در اینترنت و شبکه های مجازی ممنوع می باشد.

7 : خرید فقط از طریق سایت امکان پذیر است و هیچگونه فروش و ارسالی از طریق تلگرام ، واتس اپ و… امکان پذیر نیست.

8 : لینک فایل به مدت سه روز و تعداد دفعات دانلود برای سه بار معتبر میباشد.